Wyłączny dystrybutor na Polskę
Login: Hasło:

100% ZEOLIT KLINOPTYLOLIT

ZEOLIT KLINOPTILOLIT 100% - PANACEO MED DARM REPAIR - jest całkowice naturalnym produktem, certyfikowanym jako wyrób medyczny, dopuszczony do stosowania doustnego dla ludzi, zaklasyfikowany do klasy II a (zgodnie z dyrektywą europejską 93/42 EWG) posiada oznakowanie CE 0477.

20 lat BADAŃ MEDYCZNYCH pod patronatem firmy PANACEO

Tylko Zeolit, który uzyskał certyfikat jako Wyrób Medyczny, spełnia wysokie wymagania zdrowotne, jakościowe i higieniczne, oraz surowe wymagania organów sanitarnych UE w zakresie kontrolowanego bezpieczeństwa produktów przeznaczonych do użytku wewnętrznego u ludzi.

PANACEO jest jedyną firmą, która zapewnia bezpieczny wyrób, Zeolit nie jest i nie może być suplementem diety (ważne:zeolit zarejestrowany jako suplement nie ma prawa byc sprzedawany na rynku europejskim: Zgodnie z § 3 ust. 1 i ust. 2 z NLV - Nowa żywność - wprowadzanie go do obrotu i zadeklarowanie go jako suplementu diety w rozumieniu Artykuł 1 ust. 2 rozporządzenia VO(EG) MR-258/97 bez odpowiedniego zezwolenia jest bezprawne)

Produkty Med Darm Repair możesz kupić tutaj: https://zeolit-active.pl/k/zeolit-100-klinoptylolit-wyrob-medyczny

Powrót

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.