Wyłączny dystrybutor na Polskę
Login: Hasło:

O firmie

Filozofia firmy Zeolit-Active nosi nazwę Wybór Dobrego Zdrowia. U podstaw tej filozofii leży uznanie zdrowia człowieka za najwyższą wartość i pojmowanie zdrowia jako harmonii fizycznej, duchowej, intelektualnej i socjalnej jakości życia.

Warunki, w których żyje współczesny człowiek, często okazują się niekorzystne dla zdrowia. Wszystkich nie można wymienić. Jednocześnie wiele z tego, co określa stan zdrowia, mimo wszystko pozostaje w naszej mocy - na przykład sposób odżywiania, długość snu itd. Wszystko to jest wynikiem indywidualnego wyboru, którego człowiek dokonuje na podstawie swojego osobistego systemu wartości. To właśnie system wartości określa zachowanie człowieka, jego przyzwyczajenia, priorytety i generalnie to, co nazywamy stylem życia.

Wybór dobrego zdrowia - to osobisty wybór człowieka. Jednak niełatwo jest dokonać go w pojedynkę — potrzebna jest pomoc osób jednakowo myślących. Bardzo często bowiem jesteśmy zmuszani do podjęcia ważnych dla nas decyzji w warunkach niezdrowej blokady informacyjnej - na przykład pod naciskiem krzykliwej reklamy, nawołującej do używania niszczących zdrowie towarów, takich jak tytoń, alkohol, jedzenie „fast food” itp.

Dzisiaj miliony ludzi na całym świecie mogą być wdzięczni Naturze za drogocenne dary, które człowiek ma do dyspozycji i sobie samym za dokonanie prawidłowego wyboru. Tym samym Firma Zeolit-Active, tworzy społeczność „prymusów zdrowia”, Firma wznosi „latarnię morską”, która będzie swoim światłem wyznaczać drogę wszystkim podążającym tym szlakiem.

Świadomych wyborów i dobrego zdrowia

Alicja Magiera –Siuta i Bogdan Siuta

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.